حقیقت،استاد صباح: تفاوت ازکجا تا کجاست؟

- دراين طرف دنيا - يک انسان رواني ، سلطه گر، قدرت پرست ، قبيله گرا ومريض درقرن بيست ويک برمردمش ستم روا مي دارد .

 دراداره سهامي غني احمدزي جنايت وجنوني اتفاق افتيد واکنون که قرن بيست ويک است وپنجاه کشورغربي وشرقي دراطراف ارگ سنگرگرفته ودرتداوم رسوايي اش همکاري دارند واوبي شرمانه وجنون آميزبه خواست وتقاضاي ملت پشت پاميزني ويک مشت سخنانه کودکانه وياوه گونه رابخورد رسانه ها ميدهي واطرافيان نادانش تملق گونه وچاپلوسانه،واه واه ميگويند وکف مي زنند وبه اومغزمتفکرخطاب مي کنند وبايد بداند که اين اطرافيانت دشمنان درجه يک اوست، زيرا اشتباهات وجنونهاي متواترش رابه وي تفهيم نمي کنند ومي خواهند با گذشت هرروزبيشتروبيشتررسواورسواتربسازند .

 چرا اين همه جنايات درحق يک قوم ونژاد اتفاق مي افتد؟؟؟

 چراهزاره ها قتل عام مي شوند؟؟؟

 چراخواستهاي برحق اين قوم پذيرفته نمي شود؟؟؟

 - درآنطرف دنيا يک مرد مبارزوآزاديخواهي آمريکايي لاتين به سيزده سال زندان محکوم مي شود.

 ایناسیو لولا دا سیلوا، رئیس‌جمهور سابق برزیل به ۱۲ سال حبس محکوم شده است.

 هزاران نفر از هوادارانش درسائوپائولو مقابل ساختمانی که او در آن مانده، گرد آمده‌اند.

 لولا می‌گوید محکومیت او سیاسی است. این محکومیت برای این است که نگذارند در انتخابات ریاست‌جمهوری شش ماه دیگر در ماه اکتبر نامزد شود؛ انتخاباتی که خود این رئیس‌جمهور سابق معتقد است بخت پیروزی‌اش در آن بالاست.

 لولا برای حکم محکومیتش فرجام خواسته است. وکلای او هم نتوانستند دادگاه را راضی کنند که بازداشتش را عقب بیندازد. با گذشتن ضرب‌الاجل دادگاه به لولا، صدها هوادار او بیرون ساختمان سندیکای فلزکاران در نزدیکی سائوپائولو که لولا در آن مانده، جمع شدند.  به نظر می‌رسد برخی از این هواداران آماده اند که اگر هم پولیس آمد، جلوی دستگیری رئیس‌جمهور سابق را بگیرند.

 یکی از وکلای لولا گفته است: این تصمیم دادگاه سرخود است. تصمیم غیرقانونی است. خلاف قانون اساسی است. خلاف حقوق اولیه او به عنوان یک بشر است. منابع و تشریفات قضایی  وجود دارد که با استفاده از آنها لولا به زندان نرود. لولا از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۱ رئیس‌جمهور برزیل بود. با وجودی که در نظرسنجی‌ها برای انتخابات شش ماه دیگر، او پیش‌تاز است اما هم‌چنان چهره‌ای است که مخالفان قاطعی هم دارد. این کارگر سابق تراش‌کار و کنش‌گر صنفی، نخستین فرد چپ‌گرایی بود که در طول نیم قرن به رهبری برزیل رسید.

 ريس جمهورکوريابه بيست وچهارسال

 وآرزوداريم غني به چهل وهشت سال زندان محکوم شود

  « اشرف غني احمدزي ( رواني ) با هزاران جرم وجنايت ، توطئه ودسيسه ، فاشيستي ودروغگويي وقانون ستيزي وعدالت گريزي  هنوزبايک مشت اوباش وولگرد براي مردم وطن توطئه مي چيند ودرارگ لميده است. »

 وماجراي ريس جمهورکورياي جنوبي را بخوانيد .

 دادگاهی در کوریای جنوبی، پارک گوئن هه، رییس جمهوری این کشور را به 24 سال زندان محکوم کرد.
پارک گوئن هه، دردادگاه و  به صورت مستقیم از تلویزیون ملی کوریای جنوبی پخش می‌شد به زندان و جریمه نقدی محکوم شد. پارک گوئن هه در در ارتباط با اتهام فساد مالی، سوء استفاده از قدرت و ارعاب کارمندان دفتر ریاست جمهوری مجرم شناخته شد. علاوه بر دوره زندان 24 ساله، دادگاه خانم پارک را به پرداخت مبلغ 18 میلیارد وون (معادل 17 میلیون دالر) هم محکوم کرد.
سارنوال دوسيه  برای پارک گوئن هه درخواست 30 سال حبس و نزدیک به 100 میلیون دالر جریمه کرده بود.
براساس محتوای دوسيه  خانم "پارک گوئن هه" و دوست او، خانم "چوی سون سیل" متهم بودند که با اخذ رشوه از شرکت‌های بزرگ کوریایی از جمله شرکت سامسونگ، امتیازاتی را در قراردادهای دولتی به این شرکت‌ها دادند.
وجوه دریافتی در چند طرح مورد نظر پارک گوئن-هه و چوی سون-سیل شامل چند موسسه غیرانتفاعی و خیریه مورد حمایت این دو نفر به کار رفت. افشای فعالیت‌های چوی سون-سیل تظاهرات گسترده‌ای را علیه رییس جمهوری به دنبال آورد و به بازداشت خانم چوی و سرانجام تصمیم پارلمان کوریای جنوبی به سلب صلاحیت از رییس جمهوری در اواخر سال 2016 و تایید این تصمیم توسط دیوان عالی در مارچ 2017 منجر شد.

 در پی تصمیم خانم پارک از سمت معلق . وظایف ریاست جمهوری به نخست وزیر محول و پس از اعلام رای دیوان عالی، رسما از این سمت برکنار شد. از زمان استقرار دموکراسی در کوریای جنوبی در اواسط دهه 1980 میلادی، خانم پارک اولین رییس جمهوری این کشور است که با رای پارلمان از این سمت برکنار شد. او همچنین اولین رییس جمهوری زن در کوریای جنوبی بود.
سلمان خان با شکاردوآهو شش سال زنداني شد

 وغني با هزاران جنايت ، هرروزدرارگ سفسطه ودروغ ميگويد.

 « غني، اتمر وستانکزی باید بدانند که به خاطر نوکری انگریز(  طالب پرستی ) نام  تان در سیاه ترین صفحات تاریخ کشور حک  وروزي انتظارداريم به جزاي اعمال تان برسيد. برای شما نه میهن اهمیت دارد و نه مردم ( ناموس). شما میهن فروشان تاریخ بشری درقرن بیست و یک هستید. نفرین بر شما. »

 اما درزيرازسلمان خان بخوانيد.

 سلمان خان، ستاره مشهور سینمای بالیوود هند در پیوند به شکار دو آهو، به شش سال زندان محکوم گردیده است.
دادگاه جودپور هند به تازگی پرونده سلمان خان بازیگر سینمای بالیوود متولد در 27 دسمبر سال 1965، را باز کرده و او را به 6 سال زندان محکوم کرده است. سلمان‌خان به شکار غیرقانونی دو آهو در سال 1998، میلادی متهم است و در این دوسيه، چند ستاره دیگر بالیوود و همکاران وی نیز شامل می‌باشند.استفاده ازمنابع خبري .