شعار نابودی بشر در سرلوح مبارزات انتخاباتی آمریکا - حقیقت

خانم هیلاری کلینتون کاندید ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در جریان کارزار مبارزات انتخاباتی ایالات متحده آمریکا، پلاتفرم انتخاباتی خویش را بنام «جنگ سوم جهانی» و تهدید همه بشریت روی زمین کلید زد.او در آستانه سفر به ایالت "فیلادفیا" به خاطر انتخاب نامزد حزب دموکرات در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا اظهار داشت: " جنگ سوم جهانی در روی میز است" بر قول منابع «پایگاه تحقیقاتی گلوبال، مورخ چهارده جولای ۲۰۱۶» اظهارات خانم کلینتون و گزینش این استراتیژی که راه را به‌سوی جنگ هستوی هموار می‌سازد، نه تنها در داخل امریکا، بل برای همه ترس و وحشت فزونبخشی را در گستره‌یی جوامع بشری برانگیخته است. اندرکاران این پایگاه رسانه‌یی از همه بشریت مطالبه می‌نمایند تا در برابر این" جنگ سالار "و اظهارات جنون آمیز او که بشریت را مورد تهدید قرار می‌دهد، به مخالفت برخیزند. همچنان از مردم آمریکا تقاضا می‌نماید تا در خصوص انتخاب او به حیث رییس جمهور آمریکا جداً مخالفت نمایند. ‌مصداق اظهارات وحشتبار و فاجعه آفرین این خانم سنگدل را که سرنوشت سیاره زمین را به قمار بازی‌های انتخاباتی و بازیچه‌یی سردمداران استعمار قرار داده است می‌توان در «ویدیو کلیپ» ذیل که به‌وسیله آقای James Corbett تهیه شده است مشاهده نمود. درین ویدیو خانم کلینتون به طرز بی‌شرمانه از تجاوزات پیهم آمریکا در خارج از مرزها دفاع می‌نماید. این ویدیو کلیپ که ناگفته‌های بی‌شمار و مطالب ارزنده تاریخی را در چارچوب مداخلات و تجاوزات ایالات متحده آمریکا به‌طور مستند از قول این خانم بازتاب می‌دهد، انگار می‌توان ملتفت شد که به خاطر خواسته‌های‌ آزمندانه این‌گونه‌ اژدهای قرن چگونه سرنوشت باشندگان کره زمین در تار نازک عنکبوتی گره یافته است. می‌توان ملاحظه نمود که به چه سادگی و ناباوری سرنوشت این جهان روی کف دست این نقشه پردازان ویرانگر قرارگرفته و دکترین اشغالگرانه آن‌ها در اوج طغیان تاراجگری جهانی به "شمشیر داموکلس" مبدل شده و هر لحظه با همه بی محاباتی با کلیک دگمه‌های راکت‌های هستوی این شمشیر بران بر فرق بشریت فرود آمده وجهان را به خاکستر مبدل می‌سازد.

گفتنیست که درین ویدیو کلیپ علاوه از کاربرد جنگ هستوی و آغاز جنگ سوم جهانی اعترافات متعددی از دخالت و تجاوز ایالات متحده امریکا در امور دولت‌ها و ایجاد و خلقت سازمان‌ها وجود دارد. خانم کلینتون به خاطر مقابله با اتحاد شوروی سابق از ضرورت خلقت مجاهدین و تجهیز آن‌ها، ایجاد القاعده و طالبان سخن گفته و با تبختر تجاوز و دخالت غیرقانونی ایالات متحده امریکا را در کاسوو همچنان، عراق مورد پشتیبانی قرار داده و از تلاش‌های آمریکا و حمایت گروه‌های تروریستی در جهت بر اندازی دولت‌های قانونی لیبی و سوریه، که متعاقباً مسبب خلقت «داعش» و سیل مهاجرت در اروپا گردید، سخن میراند.

او همچنان طرح استقرار پایگاه نظامی امریکا را در حوزه آسیا پسیفیک به خاطر تهدید چین، و کاربرد استعمال سلاح هستوی را در جهت تهدید روسیه و ایران به میدان می‌کشد!

در سایه نعره کشی‌های جنگ افروزانه و عطش سیری ناپذیر کاربرد جنگ هستوی بانو کلینتون به حیث کاندید رییس جمهور ابرقدرت بزرگ جهان و فرمانده جنگ سوم جهانی، می‌توان به‌صراحت او را هیولای قرن و شریرترین "زن" تاریخ نام گذاشت.

youtu.be/tCOv7C9g7xo