حقیقت، عارف عرفان: جهان در آستانهٔ سومین و آخرین جنگ جهانی

فاصلۀ ده ثانیه به عقربۀ ساعت روز قیامت؛

 نیروهای نظامی روسیه در آماده‌باش کامل

 با توجه به ابعاد جهانگشایی دیوانه‌وار آمریکا و تأمین خیال‌پردازانهٔ سیطرهٔ روبه افول آمریکا بر گسترهٔ جهان و چرخش سریع ماشین جنگی آن کشور توسط جنگ‌سالاران و محافظه‌کاران جدید در کاخ سفید، نویسنده مشهور آمریکا jim miles درباره رخداد قریب‌الوقوع: «جنگ سوم جهانی می‌نویسد»: «من تمام عمر خود را تحت تهدید اطلاعیه‌های بولتن دانشمندان اتمی و تگ تگ صدای ساعت روز قیامت (Doomsday Clock) گذرانده‌ام. در حال حاضر پس از تفاوت‌های پیشین که ۱۷ دقیقه بود، فعلاً فقط فاصله «دو» دقیقه تا نیمهٔ شب [ظهور روز قیامت] در آن ثبت گردیده است.»

 پس از خواندن مقالهٔ «دانیل اولسبرگ» در مورد ساعت روز قیامت، احتمالاً مناسب‌تر است تا عقربه را به ده ثانیه قبل از نیمه‌شب منتقل نمود(۱*

 در پی بحران شدید دیپلماتیک میان غرب و روسیه که ظاهراً به بهانهٔ مسمومیت جاسوس دوجانبهٔ روسیه در بریتانیا اتفاق افتید، در راستای شکست کامل غرب در پروژهٔ سوریه و به دنبال هوشدار پیشگیرانهٔ مقامات کرملین در خصوص دسیسهٔ راه‌اندازی حملات کمیایی در سوریه، و برپای اتهامات اخیر حملات کمیایی توسط غرب و مقصر پنداشتن دولت سوریه در حومه دمشق، جهان در اوج بی‌سابقه‌ترین بحران تاریخی خود که آژیر جنگ سوم جهانی را به صدا درآورده است، قرارگرفته است.

 بر بنیاد گزارش روزنامهٔ گاردین دونالد ترامپ حمله فجیع سلاح کمیایی در حومهٔ دمشق را محکوم نمود و اظهار داشت که طی ۲۴-۴۸ ساعت در خصوص احتمال اقدام تلافی‌جویانه نظامی علیه رژیم اسد در سوریه تصمیم خواهد گرفت.

 رییس‌جمهور امریکا گفت: «ما چنین جنایتی را اجازه نخواهیم داد»

 او اضافه نمود «من شکی ندارم که کی عقب حمله کیمیاپی که منجر به قتل ۴۸ تن گردید قرار داشت.»

 ترامپ در مقابل پرسش احتمال رویکرد نظامی گفت «همه گزینه‌ها روی میز قرار دارد. اگر روسیه است، اگر سوریه است و هرگاه ایران و یا اگر همه باهم‌اند، ما آن‌ها را شناسایی نموده، بسیار زود پاسخ آن را دریافت خواهیم داشت. و ما قویاً به آن نگاه می‌کنیم»

 دونالد ترامپ در تویتر خود به روز یکشنبه به‌طور ویژه برای بار نخست پوتین را موردانتقاد قرار داده اظهار نمود «او هزینهٔ بزرگی را برای حمایت حکومت اسد خواهد پرداخت»(۲*)

 به تعقیب آمادگی واشنگتن جهت حملهٔ نظامی به سوریه بر اساس گزارش رویترز، ناو هواپیمابر ترومن امریکا در شرق دریای مدیترانه فرستاده‌شده است، و به طرز سریع برای همه اپراتورهای پرواز در مدیترانه شرقی هوشدار داده‌شده است تا جهت موشک‌باران سوریه توسط ناتو و قطع ارتباطات رادیویی آماده باشند. (۳*)

 در جدیدترین مقالهٔ داکتر پاول کرایگ روبرت در رابطه با تازه‌ترین رخدادهای طوفانی جهانی آمده است: «درین جا دیگر شکی باقی نمی‌ماند که حکومت جنایتکاران دیوانه در واشنگتن، جهان را به سمت آخرین جنگ جهانی سوق می‌دهند.

 به حیث یک شهروند آمریکا من باید احتمالاً به پیامد موجودیت حکومت جنایتکار و دیوانه در واشنگتن که جهان را به سمت نابودی سوق می‌دهد مواجه گردم» (۴*)؛

 واکنش رسانه‌های روسیه

 * * *

 اطلاعات دروغ در مورد ادعای استفاده از گاز کلورین و دیگر عوامل سمی توسط نیروهای دولتی سوریه کاشته شده است. آخرین اخبار جعلی مربوط به حمله شیمیایی در منطقهٔ «دوما» یی سوریه روز گذشته گزارش شد. این گزارش‌ها دوباره توسط «کلاه‌سفیدها» یی بدنام که دستان تروریستی‌شان را با دستکش پوشش داده‌اند، و به حیث عمال سازمان‌های شبه انسانی که مقرشان در واشنگتن و لندن است، کار می‌کنند ریکلام گردید.

 ما اخیراً از امکان چنین تحریکات خطرناک هشدار داده بودیم. هدف این دروغ‌های کاملاً غیرقابل اثبات این است تا از تروریست‌ها و رادیکال‌های آشتی‌ناپذیر که مخالف راه‌حل سیاسی‌اند حمایت نموده و کاربرد مداخله بازیگران خارجی را توجیه نمایند.

 ما باید بار دیگر اعلام بداریم که دخالت نظامی در سوریه، جایی که نیروهای روسی به درخواست دولت قانونی سوریه مستقرشده‌اند، تحت اتهامات مبهم و دروغ کاملاً غیرقابل‌قبول است و می‌تواند منجر به عواقب بسیار شدید شود. (۵*)

 تفسیر جان هلمر ازین هوشدار:

 «هنگامی که قانون در هاگ وسیلزبری لندن [جای که اتهامات حملات کمیایی به‌وسیله روسیه به جاسوس دوجانبه آن کشور، توسط بریتانیا نسبت داده شد]، نابود گردید و قانون تقلب در واشنگتن اعلام گردید، این‌ها تنها یک قانون را در جهان باقی می‌گذارند که نامش قانون زور و قدرت در جهان است.

 بر قول داکتر رابرت، استاوكا [فرماندهی عالی نیروهای مسلح روسیه] روز جمعه در مسكو ملاقات نموده و آمادگی اتخاذ نمودند. وزارت خارجه روسیه روز شنبه اعلام کرد: «پیامدهای ناگوار». این به معنی شلیک یک آمریکایی به سرباز روسی است. پس ما در جنگ هستیم. نه جنگ اطلاعاتی، نه جنگ اقتصادی نه جنگ سایبری و نه جنگ نیابتی بلکه جنگ جهانی «

 به باور این نویسنده دیدگاه روسیه ساده است: «غرب توسط یک باند اراذل و اوباش توسط رسانه‌های بین‌هایت دروغگو و ریاکار پشتیبانی می‌شود درحالی‌که عموم مردم در غرب به طرز نومیدانه خسته شده‌اند»

 این نویسنده ضمن پیش‌بینی شکست آمریکا درین جنگ، خاطرنشان می‌دارد: «هیچ حمله شیمیایی توسط سوریه صورت نگرفته است. من به این واقعیت به‌طور قطع صد درصد‌ باورمندم وزندگی خود را روی آن شرط می‌بندم. رییس‌جمهور آمریکا، چیزهای غیرحقیقی را به حیث واقعه اعلام داشته که «همه ما شاهد آن هستیم» تعجبي نيست که روس‌ها نتیجه‌گیری کرده‌اند که غرب توسط گروهي از اراذل و اوباش تحت حمايت رسانه‌های بین‌هایت دروغگو و ریاکار رهبری شده، درحالی‌که عموم مردم در غرب، ناامید شده‌اند.

 در شورای امنیت ملل متحد چه گذشت؟

 * * *

دیروز در نشست شورای امنیت ملل متحد پیش‌نویس قطعنامهٔ موردحمایت روسیه که به ابتکار کشور سویدن در خصوص بازرسی «سازمان ممنوعیت سلاح‌های شیمیایی«(opcw) از منطقهٔ دوما ساحهٔ مورد اتهام حمله کمیایی به‌وسیله نماینده‌های آمریکا، بریتانیا، فرانسه و پولند رد شد.

 نماینده روسیه در شورای امنیت هوشدار داد که پیامدهای ناشی از تصمیمات غلط غرب در مورد تهدید سوریه همهٔ ما را به‌شدت نگران می‌سازد؛ زیرا این تصامیم می‌تواند ما را در آستانهٔ برخی از وقایع غم‌انگیز وجدی قرار دهد (۶)

 مخالفت غرب با تحقیقات اتهام حملهٔ کمیایی توسط سوریه نشان می‌دهد که چنین حملهٔ هرگز اتفاق نیفتیده است و این غرب است که اسب‌های جنگی را بدون سنجش عواقب ویرانگر آن به میدان کشیده وجهان را در لبهٔ پرتگاه نیستی کشانیده است؛

  با احترامات

  لندن/اپریل ۲۰۱۸

 منابع:

 (1*)The Doomsday Machine: 00:00:10 Seconds to Midnight. Nuclear Weapons, Climate Change, Geopolitics and the Dollar

 By Jim Miles 07/04/18

  (2*)Guardian 'Trump to decide on US response to Syria gas attack 'within 48 '09/04/2018

  (3)RT'Europe air traffic control issues alert over ‘possible air strikes on Syria within 72 hours

 10/04/2018

 (4*)Global reasearch,On the Threshold of War. “Entirety of Russian Military on High Alert”. Unconfirmed Reports

 10/04/18

  By Dr. Paul Craig Roberts

 (۵) همان‌جا، داکتر پاول کرایگ رابرت

 (۶*)Rt,10/04/2018